Program uzavřen, všem přihlášeným děkujeme!!!


uveřejneno: 25.02.2014 | autor: Slonina

Definitivně nám potvrdily všechny oslovené skupiny, které byly vybrány odbornou porotou, a my máme poskládán kompletní program základních kol letošního ročníku soutěže! Podívejte se do sekce Program!

Předně bychom rádi poděkovali všem, kdo se letos přihlásili, ale nebyli vybráni. Mnohdy šlo jen o chlup štěstí, aby se dostali mezi 72 vybraných, když o nasazení do základních kol rozhodovala početná porota a dotyční skončili těsně za bodovou hranicí nutnou pro postup do základních kol. Přesto nemusí zoufat, může se stát (a stává se i během soutěže), že bude mít některá z uvedených kapel zdravotní či jiné komplikace a oznámí odstoupení a v tom případě voláme první náhradníky. Přesto, pokud se tak již nestane a program se nezmění, tímto děkujeme neúspěšným přihlášeným za zájem a přejeme do budoucna hodně hudebního umu. Určitě Radegast Líheň nekončí, tak zkuste štěstí příští rok, případně se přijďte do klubů podívat na některé ze soutěžních kol!!!

Pro fanoušky jsme tímto okamžikem odhalili kompletní program letošní soutěže a budeme se na vaši hojnou účast a podporu amatérských hudebníků těšit na kterémkoliv z 35-ti koncertních kol!!! A nezapomeňte sbírat razítka do Radegast Pasů Rockera - rozhodně se to vyplatí!!!

© 2019 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis