Přesný čas dodá PRIM! Děkujeme!


uveřejneno: 09.03.2016 | autor: Slonina

Pro soutěžící kapely tady máme horkou NOVINKU - a je hodně motivační! Dalším partnerem soutěže se totiž v jejím průběhu stal tradiční český výrobce hodinek - značka PRIM! Chcete vyhrát hodinky???

Další tradiční česká značka se řadí po bok pivovaru Radegast mezi partnery této soutěže! Srdečně mezi významnými partnery vítáme tradiční českou značku - PRIM! Tento výrobce kvalitních českých hodinek připravil pro členy vítězné kapely letošního ročníku soutěže hodinky PRIM v celkové hodnotě 20 000 Kč a to jistě soutěžící potěší a namotivuje k ještě větším výkonům na soutěžních pódiích!

Tradice hodinářské značky PRIM sahá až do roku 1954, kdy byl v České republice vyroben první prototyp náramkových hodinek. Od té doby si Primky svou kvalitou a dostupností vydobyly hrdé místo v srdci mnoha zákazníků a nejinak je tomu i dnes. Díky spolupráci s předními českými designéry jsou v posledních letech vyráběny moderní a dostupné hodinky, které se s úspěchem prodávají po celé Evropě. Pod značkou PRIM si můžete v současné době pořídit přes 400 modelů hodinek v kvalitě Czech made! Seznámit se s nimi můžete na www.prim-hodinky.cz.

My pevně věříme, že i vám tikají na rukách tradiční Primky a vítězné kapele přejeme, aby právě díky nim už nikdy nepřišel žádný její člen na zkoušku, nebo koncert, se zpožděním...

© 2021 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis