POZOR! Velké finále proběhne v sobotu v Havířově!


uveřejneno: 23.09.2020 | autor: Slonina

Pokud jste sledovali průběh letošního ročníku Líhně, zaregistrovali jste snad milion změn a posunů termínů a míst konání. Změny se dotknou i Velkého finále - proběhne v sobotu v havířovské Stolárně!

Co se dělo v tomto roce nezažil zřejmě ještě nikdo z nás a podepsalo se to nejen na našich osobních životech, ale také na neustálých změnách v naší soutěži. Restartovali jsme ji kvůli kovidovým opatřením třikrát a jen tři dny před Velkým finále nás čekala další jobovka. Hudební festival Slezskoostravský Rockfest bohužel nebyl schopen dodržet nová nařízení vlády a letošní ročník zrušil. Tím pádem padla i naše scéna, kterou jsme v rámci festivalu měli mít, a na níž se mělo odehrát Velké finále devatenáctého ročníku Líhně. Tento skvělý model prověřený již dvěma předchozími ročníky tedy padnul a před námi stála výzva, zda opět něco posouvat, nebo prostě doválčit tento ročník ve stejném termínu. Rozhodli jsme se, že Velké finále v sobotu PROSTĚ BUDE! Za zvýšených hygienických podmínek a dodržení všech vládních nařízení dokončíme tento ročník, ať už to stojí co to stojí - obáváme se totiž, že pokud jej ještě jednou posuneme, nemuseli bychom už zjistit vítěze letos vůbec...

Díky dlouholeté spoluráci s klubem STOLÁRNA v Havířově a uvolněnému termínu se nám podařilo dohodnout Velké finále v těchto parádních prostorách v plánovaném termínu v sobotu 26.9.2020 a do klubu budeme ZDARMA pouštět naše fanoušky od 15.00 hod. s tím, že první finálová kapela před porotu nastoupí v 16.00 hod. Po skončení soutěže hned vyhlásíme výsledky a ve 22.00 hod. za sebou letos naposledy zavřeme dveře klubu... Je to těžké, ale kapely si zaslouží vědět, jak dopadly, a za svou celoroční pouť soutěží si odvézt zasloužené odměny. 

Věříme, že za námi do klubu Stolárna v sobotu dorazíte! Kapacita je sice omezená, ale máme připraven dostatek míst k sezení snad pro naše fans! Věříme, že je do posledního místa zaplníte! A aby jste ani vy neodcházeli s prázdnou - máme pro vás připraveny jednoduché soutěže například o Balíček zdraví společnosti Naturprodukt, nějaké ty lahvinky od Stramisu a další atraktivní ceny!!!

© 2020 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis