Postupuje čtveřice z třetích míst!


uveřejneno: 18.03.2016 | autor: Slonina

Zřejmě ještě nikdy se nestalo, aby z jednoho soutěžního kola postoupily čtyři kapely, které shodně nastoupily na pódium jako poslední. Vystoupit na koncertech jako třetí se tentokrát vyplatilo...

Toto pravidlo platilo ve všech klubech, počínaje havířovským Jazz clubem, přes ostravský Barrák, olomoucké Bounty Rock Café, až po nejvýchodnější klub České republiky – třinecké Barrocko. Zde se vítězem stali slovenští reprezentanti FLOWERS IN THE DARK. Chalani byli nejmladší ze tří soutěžních kapel, ale počínali si na pódiu opravdu jako ostřílení borci. Měli výborný zvuk a hráli moderně pojatý metal. Ale i další kapely byly výborné! Pražáci MetalCraft hráli ve středním tempu a určitě nezklamali a náhradnici Sotury hrali svižněji a líbili se hlavně divákům. Nicméně Slováci ukázali hned první písni, že to myslí vážně a taky jim to celá porota beze zbytku uvěřila. I v dalších klubech vítězili třetí v pořadí – v havířovském Jazz clubu N.O.D.U.R. z jihomoravských měst Brno a Znojmo, v olomouckém Bounty Rock Café se radovali domácí April the First a v ostravském Barráku zase Jiný rozměr až z Kadaně. Pochvalu za toto kolo ale zaslouží mimo všech hudebníků hlavně fanoušci.

Mimo to, že s námi historicky poprvé soutěžíte i vy, ctění fanoušci (více v sekci Soutěže pro fans), chodíte také velmi slušně do klubů podpořit amatérské hudebníky a za to vám patří velký dík!!! Nejvíce vás tradičně míří do olomouckého Bounty Rock Café a havířovského Jazzu, který nás však i tentokrát dokázal překvapit. Do klubu jste zamířili o dobrou půlhodinu dříve, než je start koncertů a určitě jste toho nelitovali.

Děkujeme a věříme, že se takto budeme potkávat nejen v základních, ale i dalších kolech a posléze ve Velkém finále už 23. dubna v havířovském klubu Stolárna!!!

© 2021 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis