Porota si rve vlasy z hlavy!


uveřejneno: 11.10.2021 | autor: Slonina

Přesně tak to teď vypadá na základních kolech Líhně a konkrétně na tom pátém. Rozhodování je totiž pro porotu čím dál těžší a - ačkoliv už známe 15 čtvrtfinalistů - jsme pořád teprve na začátku...

V pátek proběhla pátá základní kola a všude to bylo velmi pro porotu velmi náročné. Asi nejlépe je citovat jednoho z porotců základního kola v Hard Cafe v Karviné: "Bylo to neuvěřitelné a rozhodování byl masakr! Nakonec vyhrálo mladé perspektivní šílenství z Prahy na úkor ostřílených profíků, ale bolelo to..." Z postupu se tedy tento týden radují:

  • 08.10. DK Poklad Ostrava
    LAMPS (Bratislava, SK)
  • 08.10. HARD CAFE Karvina
    We Are Dust You Turn Into (Praha, CZ)
  • 08.10. Club Centrum Havirov
    startup (Brno, CZ)
Poslední základní kolo nás čeká už tento pátek a pak si dáme na chvíli pauzu, aby se mohly čtvrtfinálové kapely nadechnout před dalšími boji a třeba vypilovat to, na co je upozornila porota, nebo fanoušci v klubech. Pokud máte chuť si zapařit, nebo podpořit kapely - zamiřte do klubů! Navíc tady soutěžíme i s fanoušky - takže si můžete něco odnést i vy. A na FB běží Soutěže pro FANS - tento týden hrajeme o karton plechovkového piva Radegast Ryze hořká 12 - takže vzhůru do toho!!! 

© 2021 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis