Podpořte vítěze Líhně na Festivalu v ulicích!


uveřejneno: 26.06.2018 | autor: Slonina

Stejně jako v loňském roce, tak se i letos pokusí postoupit na jednu ze scén festivalu Colours of Ostrava naše vítězná kapela Hurrockaine! Podpořte ji přímo na místě konání soutěže Jump into Colours!

Pod tímto názvem se koná "soutěž soutěží" a sice klání vítězů podobných soutěží jako je naše Líheň a tradičně zde nastupuje i náš vítěz. Ten má jistě velkou šanci se poprat o jedno z atraktivních volných míst v programu festivalu Colours of Ostrava na jedné z hlavních scén a ukázat se tak početnému publiku. Loni se to téměř podařilo našemu vítězi - skupině Šoulet, která se sice neobjevila v programu Colours 2018, ale už na místě se s produkcí dohodla na účinkování v letošním ročníku. A tak můžete (při troše štěstí) vidět hned dva vítěze Líhní na jednom ročníku Colours!!! Šoulet si můžete užít jistojistě na Drive stage v sobotu 21.7. od 16.00 hod. (https://www.colours.cz/ucinkujici/soulet).

A pokud chcete vidět letos na Colours i letošního vítěze - polské Hurrockaine, pak je přijďte podpořit na zmíněný Jump into Colours na Festivalu v ulicích - konkrétně na druhou největší stage festu - Scénu Černá louka v pátek 29. června krátce po půlnoci!!! Více o programu Festivalu v ulicích na: http://www.festivalvulicich.cz/program-2018/

Fandíme Líhni - a vy???

© 2021 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis