Podívejte se, jak vypadá čtvrtfinále!


uveřejneno: 29.03.2016 | autor: Slonina

Už je to tady! Všechny kapely potvrdily svou účast v dalších bojích a my zveřejňujeme složení čtvrtfinálových kol! 24 kapel se utká o 8 míst v semifinále a pak už je tady VELKÉ FINÁLE!!! Podpořte je!

Ještě dva týdny se budeme potkávat ve čtyřech klubech na Moravě, kde se mezi sebou utkávají kapely letošního ročníku Radegast Líhně. Poslední dva týdny rozhodnou o tom, které kapely se probojují až do dvou semifinálových kol. Tradičně bude v klubech rozhodovat odborná porota mezi třemi kapelami o jednom postupovém místě. My jsme se opět pokusili žánrově kola namíchat tak, aby si byly kapely co nejvíce podobné. Nicméně je to samozřejmě velmi těžké, když už jich zůstalo jen 24. Přijďte si poslechnout ty, kteří to dotáhli až sem a pojďte ocenit jejich snahu, dostat se ještě dál. Vítězové osmi čtvrtfinálových bojů se pak utkají vždy po čtyřech v Jazz clubu v Havířově a v Bounty Rock café v Olomouci v semifinálových kolech. Dál už postoupí vždy dva nejlepší soubory a budeme tak znát čtyřčlennou sestavu Velkého finále. A tady už se budou rozdělovat ceny, takže půjde do tuhého - v porotě zasednou i legendární Abraxas! Ale to je ještě relativně daleko... Nyní nás čekají čtvrtfinálové boje - ve čtvrtek opět vzhůru do klubů!!!

Poslední informace této zprávy (zejména pro pozorné sledovatele soutěže) je ohledně změny v sestavě čtvrtfinalistů. Bohužel do dalších bojů nemůže z časových důvodů nastoupit skupina Not Perfect z Prahy, která tak přepustila své místo druhému v pořadí ze stejného kola. Radost z postupu určitě má parta Misted Mind z Prostějova, která obratem potvrdila účast.

© 2021 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis