Opět míříme do klubů!


uveřejneno: 02.06.2020 | autor: Slonina

Restriktivní vládní opatření se pomalu uvolňují a protože splňujeme podmínky, rozhodli jsme se zase zamířit s muzikou z Líhně mezi vás! Opět se uvidíme živě v klubech a to již velmi brzy!!!

Na Líhni jsme pracovali po celou dobu koronavirové krize a jedeme dál. Snad jste to zaregistrovali! Nevynechali jsme jediný týden, abychom vám nenadělovali zajímavé ceny našich partnerů v rámci Soutěží pro fans na Facebooku. Přitom jsme ale byli v kontaktu i se soutěžícími a hned, jakmile se začalo rozsvěcovat na konci tunelu, jsme je oslovili a nabídli jim možnost pokračovat v soutěži! A Povedlo se!

Soutěž jsme v březnu pozastavli po ukončených čtvrtých základních kolech a vypadalo to všelijak, ale už teď se můžete těšit na pátá a další soutěřní kola! A jak to tedy bude vypadat? Vzhledem ke komplikacím s cestováním do Polska jsme se rozhodli pokračovat dál už jen v českých klubech - budeme se tedy potkávat v havířovském Clubu Centrum a karvinském Hard Cafe! Polským přátelům z klubu Garage Pub v Krakowě ještě jednou děkujeme za spolupráci a těšíme se napřesrok...

A kdy se uvidíme s vámi? Již od 12. června vždy vpodvečer to zase vypukne! Těšíte se! My strašně a kapely taky, takže si to poznačte do diářů a mobilů! Vstupné tradičně vybírat nebudeme žádné a věříme, že si návrat do klubů za živými koncerty nenecháte ujít!!!

© 2021 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis