Odměňujeme neúspěšné kapely i dnes!


uveřejneno: 19.04.2018 | autor: Slonina

Ač to může znít divně, jdeme zase jinou cestou než všichni ostatní a místo toho, abychom odměňovali vítěze a výherce - odměňujeme ty, kteří neuspěli... Výjimkou jsou Soutěže pro fanoušky!

Místo oceňování těch, kteří vyhráli a postoupili do dalších bojů (jak by to udělali všichni ostatní), jsme už v základních kolech předávali na pódiích ceny kapelám, které skončily na druhém a třetím místě... Proč??? Protože je už bohužel neuvidíme a tudíž v soutěži končí. Byl to takový dárek na rozloučenou... A myslíme si, že pro kapelu užitečný a určitě praktický - kartonek kondomů Software for my hardware na letní festivalovou sezónu. Nicméně i dárky, které budeme rozdávat od dnešního dne v semifinálových kolech je stejně atrativní!!! Jdeme totiž do posledních vyřazovacích bojů a tak opět odměníme ty, kteří už se za námi jednou vypravili a ačkoliv uspěli, tentokrát už našli pokořitele a se soutěží se také loučí. Logicky tedy ti, kteří postoupí do Velkého finále (z každého semifinále z každého klubu po jednom) nedostanou tentokrát nic a budou se těšit na finálovou bitvu, kde už se rozdělí ceny ve statisícové hodnotě! Ale o tom až příště...

A co tedy budeme předávat neúspěšným semifinalistům??? Připraveny jsou luxusní Balíčky zdraví pro hudebníky obsahující vše, co mohou muzikanti na cestě na koncert, či z něj potřebovat. Bílý chrup zpěvákům zajistí zubní pasty Lacalut, jejich ústní dutinu vyčistí Mucoplant, bolesti kloubů a nohou bubeníků a třeba i svalů kytaristů zmírní výrobky značky Allga San, a všeobecné zdraví v kapele podpoří další vitaminové produkty značek Zdrovit, Intact a dalších. Prostě zdraví na cesty v jednom balíku!

A jak to bude se Soutěžemi pro fanoušky??? I v semifinále můžete vyhrát dárek od značky PRIM Steel v soutěži PRIMrock za správný tip na kapelu postupující do Velkého finále. Tipovat můžete po dobu celého koncertu až do posledních tónů poslední soutěžní kapely. Poté soutěžní lístek odevzdáte produkci a pokud jste tipovali správně - můžete po slosování odcházet bohatší nejen o kulturní zážitek... A aby toho nebylo dost - po skončení semifinálových kol v klubech bude probíhat na stránkách Líhně a FB profilu čtyřkolová internetová soutěže pro fanoušky o velmi atraktivní ceny! Každý týden vylosujeme jednu speciální cenu a obratem vám ji zašleme až domů... Těšíte se na Velké finále 2.6.2018 v Ostravě? I tam budeme odměňovat fanoušky - detaily již brzy!!! A nyní vzhůru do klubů - začínáme už dnes večer v Havířově!!! 

© 2019 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis