Od čtvrtka si společně užijeme živé koncerty!


uveřejneno: 07.04.2020 | autor: Slonina

Muzika je prostě nesmrtelná a svou cestu si k vám najde i v těchto časech! Když právě teď nemůžeme soutěžit v klubech, máme pro vás adekvátní náhradu - užijte si živé koncerty na StreamConcert.TV!

Je to tak! Praví muzikanti prostě nedovedou jen tak doma trénovat a sdílet svou tvorbu jen virtuálně – občas prostě musí zažít tu neskutečnou chemii při společném jamu, nebo vystoupení, byť před malým, či tentokrát virtuálním publikem. A tak je tady projekt několika našich kamarádů, kteří to prostě nevydrželi a chtějí nabídnout svou tvorbu „live“. Jedním z tvůrců (a otcem ????) projektu je Richard Kroczek, známý to člen kapely Buty, který se rozhodl spolu s dalšími muzikanty, že živý koncert je prostě živý koncert a vy, hudební fanoušci, na něj prostě máte nárok! A tak vznikl projekt StreamConcert.TV a když si kliknete na https://streamconcert.tv/ dozvíte se více! Už měsíc chlapi makají na tom, aby jste zde mohli zažívat neskutečné chvíle se skvělou muzikou a už brzy zde uvidíte i první dva – a rozhodně ne ledajaké - živé koncerty! Ve čtvrtek 9. dubna se rozjede první vysílání ve 20.30 hod. - vystoupí David Stypka & Bandjeez - a o den později ve stejný čas se pak představí skvělá ostravská kapela - Nedivoč! Máte se nač těšit!

My Vám chlapi za sebe, celou Líheň a všechny fanoušky děkujeme za tuto nedocenitelnou práci a moc se těšíme na zahájení vysílání! Držíme pěsti!

© 2021 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis