O víkendu proběhly hned čtyři koncerty Líhně!


uveřejneno: 20.09.2021 | autor: Slonina

Rockeři a fanoušci Líhně měli o víkendu doslova žně - pomalu se vrací do klubů, ale měli možnost vidět i ty historicky nejlepší pod širým nebem.

Jsme rádi, že se postupně vracíte do klubů a fandíte amatérským kapelám. Věříme, že to bude čím dál lepší a s horšícím se počasím bude určitě pivko lépe chutnat pod střechou. Nicméně kdo zavítal na Slezskoostravský Rockfest, nebo jen na jeho třetí scénu BEST OF LÍHEŇ u řeky Ostravice, určitě se nenudil. Děkujeme všem, kdo se za námi zastavili a zavzpomínali si na uplynulých devatenáct let s Líhní. V centru Ostravy se představily kapely Vadim Windy - jako vítěz prvního ročníku, The Pant jako vítěz jubilejního desátého, vítěz zatím posledního ročníku ostravští Coincidence i kapela, která v něm skončila na čtvrtém místě - Září. Vše bylo bez vstupného a tak si výlet za muzikou mohl užít opravdu každý bez rozdílu. I to počasí poměrně vyšlo a tak jsme symbolicky naplno rozběhli dvacátý ročník, který už v klubech dva týdny běží. 

V druhém kole se z postupu do dalších bojů radovaly tyto kapely: 

  • Them Switcheroos (Uherské Hradiště,CZ)
  • Plující (Skuteč, CZ)
  • The Desperate Mind (Brno, CZ)

Každopádně jsme opět odměnili ty, kteří se do dalších bojů nedostali, aby jim nebylo smutno a po cestě zpět domů jim to chutnalo. Kultovní tyčinky Havlík jim jistě chutnaly, stejně jako našim soutěžícím z řad diváků v klubech. Pokud by zvládli náš náročný úkol, mohli vyhrát celou krabici těhto pochutin, ale tentokrát to bohužel nevyšlo - odměny přesto dostali a nebude to naposledy. Jak jsme slíbili - soutěžit i následující týden budou nejen kapely, ale i fanoušci. Více již brzy!!! 

© 2021 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis