Nový generální partner Líhně je módní e-shop WAYFARER!


uveřejneno: 14.02.2017 | autor: Kužel

Možná nečekaná informace v posledních dnech pomalu prosakovala mezi všechny fanoušky soutěže Líheň, nicméně až nyní přišel čas ji oficiálně potvrdit - generálním partnerem tohoto ročníku je WAYFARER!

Až do posledního dne jsme letos ladili detaily soutěže a snažili se ji opět posunout o notný kus kupředu. Zatím se nám to daří, od počtu přihlášek, přes nově připravovanou soutěž v klubech (více již brzy), soutěže pro fans na netu, až po řadu nových partnerů. Nicméně jednou ze stěžejních informací je fakt, že se s námi z pozice generálního partnera loučí pivovar Radegast a přesouvá se do pozice hlavního partnera. Inu, "život je hořký! Bohudík" ale za to, že je s námi toto skvěle hořké pivo dále a my dodatečně pivovaru děkujeme za nádherných patnáct let v jeho společnosti. Spolupráce tedy pokračuje dál a nemusíte se bát, že by jste o hořkost tohoto moku na letošní Líhni přišli. A jaká je tedy ta nejdůležitější informace??? 

Novým generálním partnerem soutěže Líheň je módní e-shop WAYFARER!

Wayfarer je módní e-shop, který už od roku 2009 obléká muže i ženy, kteří si cení originálního stylu a hledají "něco" neotřelého. Jako každý začátek byl i ten náš skromný, ale po dostatečném nasbírání zkušeností v oblasti módy jsme se z pokojíčku přesunuli do stabilního sídla v Havířově a už nic nebránilo tomu rozšiřovat náš sortiment a zkvalitňovat služby, aby pro vás bylo nakupování co nejkomfortnější.
K tomu patří i potřeba zboží před zaplacením vyzkoušet. Přesně tuhle možnost nabízíme v našich výdejnách v Praze, Brně a Havířově. Mimo Českou republiku funguje e-shop i na Slovensku, ve Slovinsku, Chorvatsku a Maďarsku. V následujících letech plánujeme pokrýt prodej i v dalších evropských státech.
Podporujeme zábavu a radost ze života, a zároveň se svými kousky snažíme odlišit od standardních norem. Z naší nabídky si vyberou jak milovníci streetwearu, tak klasici, kteří vsázejí na eleganci a formálnost. V nabídce najdete oblečení, obuv a doplňky hned několika módních značek, jako například Ombre Clothing, Moodo, Lando nebo Weide. Nechybí ani vlastní autorská tvorba.

Jinými slovy - přeloženy pro fanoušky soutěže Wayfarer. Líheň 2017? Poper i Rocker nosí Wayfarer!!! :-)

více na facebooku


© 2019 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis