Mezinárodní porota hlasovala jednohlasně!


uveřejneno: 15.03.2019 | autor: Slonina

I když to nebylo vůbec jednoduché, zněly nakonec verdikty jednotlivých porotců všech tří klubů v druhém kole téměř jednohlasně! Nečekané! Tři postupující z druhého kola opět reprezentují ČR a PL!

Do klubů nachází cestu stále více fanoušků (děkujeme za všechny kluby i hudebníky), kteří si mohou zpříjemnit volné večery v pracovním týdnu poslechem tří amatérských kapel bez nutnosti platit vstupné. Rozhodování bývají náročná a i tento týden soutěžící skupiny porotcům zamotaly hlavy. Kvalita byla vysoká a nasazení znatelné, přesto zvítězit a postoupit do dalších bojů mohl z každého kola tradičně jen jeden soutěžící. Nakonec se až zázračně téměř jednohlasně všechny poroty shodly na tomtéž postupujícím a poslaly do čtvrtfinále jednoho českého a dva polské zástupce. Z karvinského klubu Hard Cafe postupuje do dalších bojů česká partička TheInhibitor z Hranic, z dalších klubů pak postupují polské skupiny – v polském Boss Garage Pubu v Krakowě zvítězila skupina SacramentoPinto (Kołbiel) a v havířovské Stolárně Dream Atlas (Pszczyna).

Nečekanou desítku (!!!) porotců jsme zaznamenali v havířovské Stolárně, což při základních kolech snad ještě ani nepamatujeme. Přijeli za námi mistři zvuku, porotci, kteří navštěvovali kola v předchozích letech a nyní konečně zase našli čas a podpořili nás - prostě se sešla skutečně velká porota! O co více porotců - o to širší spektrum názorů jsme ale samozřejmě měli. Přesto jsme ale nakonec v názoru na jediného postupujícího byli až nečekaně jednotní! Skupina Dream Atlas si prostě postup zaslouží a uznaly to i ostatní soutěžní skupiny... Věříme, že nejen z Havířova si fanoušci odnesli skvělý hudební zážitek, když to potvdila i porota z Krakowa a Karviné. 

Třetí kola proběhnou tentokrát ve všech třech klubech shodně ve čtvrtek 21. března od sedmé večerní a my vás srdečně zveme! A pokud jste z dálky a sledujete nás jen skrze internet - pak se třeba zapojte do Soutěží pro FANS, které vám na FB profilu Líhně nabízí možnost vyhrát zajímavé ceny! Nyní hrajeme o vstupenky na koncert skupiny MONKEY BUSINESS...

BAVTE SE S LÍHNÍ 2019!!!

© 2021 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis