Máme potvrzeno kompletní složení základních kol!


uveřejneno: 26.03.2018 | autor: Slonina

Poslední oslovená kapela vybraná porotou do základních kol dnes potvrdila svou účast v daném termínu a my máme složen kompletní program základních kol! Podívejte se do sekce Program.

Potěšitelnou zprávou letošního ročníku je, že se opravdu sektávají zahraniční kapely s českými a mají tak možnost konfrontace, která jistě vede k jejich dalšímu růstu, jak nám už spousta hudebníků potvrdila. Jsme rádi, že se i letos přihlásilo mnoho zahraničních kapel a na atraktivitě kol je to jednoznačně znát. To, že máme složen program, bohužel znamená "stopku" pro spoustu dalších kapel, které se přihlásily, ale z různých důvodů do tohoto ročníku soutěže nezasáhnou. Nicméně se ještě může stát, že na poslední chvíli některá z kapel oznámí, že nemůže přijet (nemoci apod.) a v tom případě budeme někoho z náhradníků kontaktovat. Tato šance je již sice malá, ale stále žije.

Přesto bychom raději už nyní PODĚKOVAT všem přihlášeným kapelám, na které se letos nedostalo a věříme, že na sobě budou pracovat s třeba už příští rok se přihlásí a dají nám tak dárek na OSMÁCTINÁM soutěže Líheň v podobě svého vystoupení. Děkujeme jim za zájem a věříme, že budou soutěž sledovat a třeba se na některé soutěžní kolo i přijedou podívat.

Nás nyní čeká spousta soutěžních kol a samozřejmě příprava Velkého finále! Ale o tom zase příště... 

© 2020 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis