Líhni po základních kolech dominují jihomoraváci!


uveřejneno: 18.10.2021 | autor: Slonina

Proč si to nepřiznat, že letos prostě zažívají boom v soutěži kapely z Jižní Moravy? Tradičně se kapelám z tohoto regionu v soutěži dařilo a i letos to vypadá, že mají dobře našlápnuto do semifinále!

Celou polovinu z osmnácti čtvrtfinalistů tvoří kapely z jihu Moravy a blízkého okolí a pokud se jim bude dařit i nadále, dá se očekávat, že jihomoraváky uvidíme i v semifinále a třeba i Velkém finále! Níže přinášíme seznam kapel tak, jak postupovaly ze základních kol, a už nyní s nimi komunikujeme a plánujeme čtvrtfinálové koncerty. Ty první začnou po krátké pauze, během níž by měly kapely vychytat všechny chybičky, zase ve čtvrtek 4. listopadu 2021. K devíti „jihomoravákům“ (z toho postoupily hned 4 kapely z Brna!) se letos do osmnáctky nejlepších probojovaly ještě 3 kapely z Prahy, jediný zahraniční účastník ze slovenské Bratislavy a po jedné kapele z Přestic, Českých Budějovic, Skutče, Pardubic a jen jeden jediný zástupce Moravskoslezského kraje – kapela z Nového Jičína.  

Postupující do jubilejního 20. čtvrtfinále:

Dazed and Confused (Vsetín, CZ)

Them Switcheroos (Uherské Hradiště,CZ)

Kašparova Kráva (Zlín, CZ)

B1NARY (Pardubice, Cz)

startup (Brno, CZ)

RISSLA (Praha, CZ)

Rosa Nocturna (Brno, CZ)

The Desperate Mind (Brno, CZ)

Universe B (Brno,CZ)

Hobití Noha (Nový Jičín, CZ)

We Are Dust You Turn Into (Praha, CZ)

Demons of Deisre (Jihlava, CZ)

BULVAAR (Kyjov, CZ)

Plující (Skuteč, CZ)

Tom Vern (České Budějovice, CZ)

Metalíza (Přestice, CZ)

LAMPS (Bratislava, SK)

Mysthica (Praha, Cz)

Pořadatelé ani soutěž Líheň samozřejmě nyní nebudou spát - můžete se těšit na další Soutěže pro FANS na FB a další kolo už dnes! A také se v hudební pauze podíváme pod pokličku soutěže, na naše partnery a třeba trochu i do její historie. Během toho nachystáme i další kola a hlavně Velké finále, na které se můžete těšit v sobotu 11.12.2021 v havířovském klubu STOLÁRNA. Hudbě ZDAR!!!

© 2021 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis