Líheň registruje nárůst přihlášek – hlaste se i vy!


uveřejneno: 07.01.2020 | autor: Slonina

Blížící se uzávěrka přihlášek spustila v posledních dnech lavinu zájmu hudebníků.

Koneckonců skončily i Vánoční svátky a tak zase máme jiné myšlenky, než jen na dennodenní „obžérství“ (bez urážky). Denně se tak zase hlásí nové skupiny o svou možnost vyhrát atraktivní ceny v hodnotě přesahující 200 tisíc korun a zejména vystoupit na řadě zajímavých kulturních akcích a festivalech a my jsme za to samozřejmě velmi rádi!!!

Vánoční období trochu pozastavilo přísun kapel jako každý rok, všichni jsme si užili čas oddechu, ale nyní už se vše zase dalo do pohybu a my tak s potěšením registrujeme nové a nové hudební formace. Už v únoru se pak s kapelami potkáme v klubech, takže čas k přihlášení je opravdu nejvyšší. Ti nerozhodní by neměli otálet a hlásit se co nejdříve – již brzy začneme z první várky vybírat složení prvních základních kol.

Samozřejmě nám jde především o to, prezentovat před fanoušky muziky v klubech zajímavé hudební soubory, ale také chceme jako každý rok přinášet zajímavé změny a doprovodný program pro fanoušky. Letos bude opět několik změn, důležité ale je potvrzení faktu, že díky našim ctěným partnerům můžeme stále zachovat nulové vstupné na všechny koncerty a kapelám nabídnout zajímavé ceny. Již brzy začneme prozrazova změny – sledujte web a FB a dozvíte se vše mezi prvními!!!

Pokud jste aktivním hudebníkem, pak neváhejte a hlaste se co nejdříve na stránkách soutěže www.lihen.cz v sekci Přihlášky!!! Čas běží!!!

 

© 2020 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis