KONCERTY SE RUŠÍ!


uveřejneno: 12.03.2020 | autor: Slonina

Ačkoliv jsme ještě v poledne řešili další pokračování soutěže a jejích základních kol, která se měla konat dnes a zítra, již pár hodin poté je všechno jinak! Momentálně bohužel pozastavujeme soutěž!!!

Všichni lidé v České republice nyní řeší nástup koronaviru a vláda naší země rozhoduje každou minutou o tom, co a jak se bude dít, aby došlo k zastavení jeho šíření a snížení počtu nemocných. Je otázkou budoucnosti, jestli se nyní rozhoduje správně, nebo ne, nicméně my věříme, že se snaží jen o to, aby se vše vrátilo do původního stavu a život v Evropě zase pokračoval jako v dřívějších poklidných časech. Vzhledem k faktu, že soutěž Líheň je výrazně přeshraniční, středoevropská, a jsme organizace dodržující zákony a nařízení této země, rozhodli jsme se v této chvíli počínaje dnešním dnem POZASTAVIT SOUTĚŽ LÍHEŇ 2020 do odvolání s tím, že jakmile pomine vyhlášený "nouzový stav" pokusíme se soutěž dokončit dle původního plánu. 

Během zítřejšího dne se setká pořadatelský tým a připraví alternativy pokračování soutěže Líheň tak, abychom byli schopni pokračovat hned, jakmile to situace dovolí. Informovat vás budeme samozřejmě ihned, jakmile budeme mít jakékoliv novinky. 

Děkujeme za pochopení a držíme pěsti všem lidem na této planetě a těšíme se na vás zase brzy v klubech, na festivalech a na pódiích, kde to prostě máme nejraději!!! Vaši pořadatelé Líhně - Vikikngové z Viking agency!

© 2021 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis