Jubilejní patnáctý ročník je na startu!


uveřejneno: 14.10.2015 | autor: Slonina

Právě v těchto dnech byl spuštěn Přihlašovací formulář pro amatérské kapely, které chtějí účinkovat a vybojovat si vítězství v jubilejním patnáctém ročníku soutěže Radegast Líheň! Hlaste se!!!

Další zlomové okamžiky zaznamenal ukončený čtrnáctý ročník soutěže - od spolupráce s Bandzone, přes počet přihlášených kapel, který činil rekordních 430, až po atraktivní ceny, které ti nejlepší od pořadatelů obdrželi. Opět se hrálo a soutěžilo ve čtyřech klubech na Moravě a opět bylo co poslouchat. Nejlepšími se nakonec stali podruhé v historii zástupci Polska - skupina Eleanor Gray z Poznaně, nicméně i další pozice stály za to, když druhé místo obsadil písničkář Ptakustik z ValMezu a na třetím místě se usadila mezinárodní parta De ImperfAction. I tentokrát mezi sebou soutěžili návštěvníci soutěžních kol a fanoušci - díky Radegastovu pasu Rockera. Ty byly slosovány a vítězové získali vstupenky na Masters of Rock, či pivo Radegast na rok zdarma… Patronem soutěže a součástí finálové poroty se tentokrát stala Anděly ověnčená parta Insania.

V následujícím ročníku chystají pořadatelé další novinky a pro ty nejlepší kapely atraktivní ceny! Pokud jste členy kapel, pak stačí pro vstup do soutěže jeden jednoduchý krok - přihlásit svou kapelu díky formuláři, který je od této chvíle aktivní!!! Tradičně proběhne první kolo výběru do základních kol již na sklonku roku 2015 a druhé-závěrečné pak koncem ledna 2016! Přihlašovací formulář bude aktivní do 31. ledna 2016, ale stále platí: „Kdo pozdě chodí – ten už si nezahraje…“

Stačí tedy během pár minut vyplnit jednoduchý formulář s pár větami o kapele a přiložit jednu MP3 nahrávku co nejvíce specifikující váš hudební styl a můžete se těšit na solidní koncerty a třeba právě vy i na některé z atraktivních cen!

© 2020 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis