Jezte kroupy a třeba vyhrajete Líheň!


uveřejneno: 19.02.2018 | autor: Bartusek

Ač to zní neuvěřitelně – jíst kroupy je možná návod, jak vyhrát letošní ročník soutěže Líheň! V minulém roce to alespoň prokázala skupina Šoulet z Prahy!

Právě tato partička prokázala svůj vkus, um a vtip na albu Jezte kroupy, s jehož písněmi se přihlásila do šestnáctého ročníku soutěže a porazila 947 konkurenčních kapel. Zní to naprosto neuvěřitelně, ale je to tak. Po letech úspěchů tvrdé muziky, tak poprvé slavil úspěch styl (pány nazvaný) „swing-punk“, který doslova dostal jak fanoušky, tak porotu. Jak takováto muzika zní v podání Šoulet, uslyšíte i letos. Každý rok pořadatelé využívají pro hudební podkres reklamní smyčky soutěže hudbu vítěze posledního ročníku a nejinak tomu bude letos. A tak se můžete na všech koncertech soutěže těšit na libé tóny písně Bačkůrky, do které vám bude do uší přinášet důležité informace ředitel soutěže Líheň – Marek Slonina. Chcete si poslechnout kapelu Šoulet i v originálu? Není nic snazšího – právě nám poskytli celé album Jezte kropuy ke stažení zdarma – klikněte zde: http://www.soulet.cz/jeztekroupy/Soulet_Jezte_Kroupy_2016_mp3.zip
Těšíme se na všechny fanoušky na letošním ročníku – finišujeme přípravy a vy se máte opět nač těšit! A kapelám zbývá ještě týden na přihlašování – takže neváhejte!!!

© 2021 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis