FOTOSOUTĚŽ Z VELKÉHO FINÁLE!!!


uveřejneno: 01.06.2018 | autor: Slonina

Historicky poprvé jsme pro hosty Líhně (pro ty, kdo za námi přijedou na zítřejší Velké finále na Loděnici u Slezskoostravského hradu) připravili i FOTOSOUTĚŽ o zajímavé ceny v hodnotě přes 1000,- Kč!

Opět budeme soutěžit o ceny partnerů, které ještě budeme doplňovat, ale už teď máme připraven Balíček zdraví od společnosti NaturProdukt a po dvou vstupenkách do Dolní oblasti Vítkovice – konkrétně na prohlídku Malého světa techniky, Velkého světa techniky a zejména adrenalinový výjezd na BOLT tower – nejvyšší veřejně přístupný bod města Ostravy! A to jsme ještě neodtajnili všechny ceny, které budou přibývat!!!

A jak to bude probíhat? Velice jednoduše! Stačí vyfotit jakoukoliv zajímavou fotografii na jakémkoliv místě scény Loděnice v sobotu 2.6.2018 během dne (jakoukoliv atrakci, zábavu, hudbu, relax, zátiší…) a poté ji sdílet na našem FB profilu. Označit ji jako VELKÉ FINÁLE OČIMA… (a vtipně doplnit třeba svou přezdívku… Kreativita je na vás!!!). O hodnocení a vyhlášení vás budeme informovat na webu a FB. Těšíme se na vaše příspěvky!!!

 

© 2019 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis