Fanoušci z klubů jedou na finále ZDARMA!


uveřejneno: 17.05.2018 | autor: Happy

BUsFEsT - takto nazvaný dopravní prostředek (něco mezi BUSEM a BUFETEM) vyjede na FEST do Ostravy už 2. června před polednem, aby tam dopravil ZDARMA fanoušky obou spolupořádajících klubů!

Jako odměnu v něm dostanou fanoušci Líhně z Havířova a Karviné i bufetovou tuhou a tekutou odměnu!!!

Historicky poprvé jsme se rozhodli takto poděkovat za několikaměsíční podporu fanouškům z havířovského Jazz clubu a karvinského Hard Cafe za jejich návštěvu základních kol. A na co se budou moci těšit? V BUsFEsTU si užijeme společnou cestu na Slezskoostravský rockfest z Karviné a Havířova pro předem přihlášené fanoušky zcela ZDARMA a navíc si trochu připomeneme předchozí ročníky. Připravenou máme muziku vítězů z minulých let a taky dojde určitě na otázky na nás pořadatele – budeme v BUsFEsTU zastoupení ředitelem soutěže Markem Sloninou, který v jejím „čele“ stojí od prvopočátku až dodnes – a doufáme, že třeba fanoušci přinesou i nějaké podnětné návrhy kam a jak dál… Aby nám u toho nevyhládlo, dostanou cestující v BUsFEsTU lehké občerstvení a samozřejmě pivo Radegast na žízeň! Chcete jet s námi??? Jak na to???

Od této chvíle přijímáme na emailové adrese produkce@vikingagency.cz přihlášky do BUsFEsTU – stačí poslat email a do předmětu uvést: „JEDU BUsFEsTEM na Líheň z Havířova/Karviné“ (město vyberte!) a přidat do zprávy své jméno a telefonní kontakt. Ten nebude nijak zneužit – jen vás případně prozvoníme, kdyby jste na místě nebyli včas. Jako potvrzení vašeho místa v BUsFEsTU vám přijde v týdnu před Velkým finále od produkce potvrzení, případně info, že už prostě v BUsFEsTU nebylo volné místo a musíte dorazit po vlastní linii… Věříme, že si užijeme společnou jízdu, kterou Líheň nepamatuje a na místě podpoříme čtyři nejlepší kapely tohoto ročníku!

A jen poznámka na okraj – cesta zpět už organizovaná není – každý z nás se zřejmě bude vracet v jiném čase a to už bychom asi společně nedali… ????

 

© 2021 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis