Fanoušci soutěže umí hrát!!!


uveřejneno: 24.05.2019 | autor: Slonina

Jak už jsme několikrát uvedli, u nás můžete vyhrávat, aniž by jste uměli hrát na nějaký hudební nástroj! Stačí být trochu hravý, umět si hrát a hlavně chtít se účastnit! Chcete vyhrát! Čtěte dál!!!

Na našem FB profilu jsme zveřejnili poslední čtrnáctou soutěžní otázku Soutěží pro fans, které jsme pro vás pořádali po celou dobu soutěže. Do pondělka se jí můžete zúčastnit a stát se jedním z trojice šťastných výherců! Otázka není složitá a snad se u ní při koukání na youtube i trochu pobavíte. Tentokrát jsme pro vás za správné odpovědi připravili tři Balíčky pro zdraví od společnosti Naturprodukt a tři lahvinky dobrého vínka! Každý vylosovaný výherce tedy dostane balíček a lahvinku! No není to bezva??? Tak soutěžte!!! 

A pokud nemáte rádi internetové hry a raději jedete naživo, pak se připravte na Velké finále a doražte za námi na scénu Loděnice u Slezskoostravského hradu v sobotu 1.6. a třeba si odnesete nějaké ceny odtud! Nebudou totiž soutěžit jen finálové kapely, ale i vy! Máme připraveny super ceny, stačí přijít, bavit se s námi a domů můžete odjíždět bohatší o zážitky i zajímavé odměny! 

Líheň 2019 prostě žijeee!!!

© 2020 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis