Dnes a zítra na čtvrtfinále, semifinále je za rohem!


uveřejneno: 11.11.2021 | autor: Slonina

Už známe první tři semifinalisty a po dnešku a zítřku budeme znát i poslední tři! A pak po krátké pauze, kdy kapely dopilují co je třeba, proběhne semifinále a za chvíli známe vítěze jubilejní Líhně!

Pořádně nám mění průběh a složení letošní Líhně stejně jako loni ten za... koronavirus, ale zatím jedeme dál a věříme, že i tento ročník dotáhneme do zdárného konce! Minulý týden se do semifinále probojovaly tři kapely - blahopřejeme muzikantům z partiček: 

  • 05.11. Club Centrum Havirov
    The Desperate Mind (Brno, CZ)
  • 05.11. HARD CAFE Karvina
    RISSLA (Praha, CZ)
  • 04.11. DK Poklad Ostrava
    Dazed and Confused (Vsetín, CZ)

Právě dnes začínají druhá čtvrtfinálová kola, ze kterých vzejde další trojice semifinalistů a upřímně řečeno, kdo postoupí, má už šanci na hlavní ceny velmi reálnou. V semifinále se totiž utkají vždy dvě trojice - už jen v klubech Havířově a v Karviné v pátek 26. listopadu 2021 - a z každé trojice zde vyřadíme už jen jednu kapelu a tu ve Velkém finále neuvidíme. Pokud by ale někdo z postupujících ochořel, i tak mohou být ještě narychlo některé z dvou odpadlých kapel osloveny. Semifinalisté tak mají opravdu dobře nakročeno!!! 

Ale zpět k dnešku - budeme se loučit s klubem, kde jsme jako první měli tu čest uspořádat koncerty - zrekonstruovaný DK Poklad v Ostravě-Porubě nám otevřel svou čerstvou náruč jen pár dní po svém otevření po letech nefunkčnosti a bylo to tady moc fajn! DĚKUJEME! A pokud jste sem ještě dosud nezamířili - přijďte třeba dnes večer na poslední Líheň tohoto ročníku v Ostravě.

Kdo vás tam bude čekat, a na koho se můžete těšit tradičně zítra v karvinském Hard Cafe a havířovském Club Centrum - najdete na stránkách soutěže v sekci Program! Těšíme se na vás! Vstup tradičně ZDARMA!

© 2021 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis