Dalším postupujícím Yesterdays! Těšte se na polské kapely!


uveřejneno: 02.03.2015 | autor: Slonina

Posledním postupujícím z druhého kola se v Ostravě stali domácí Yesterdays. Ti měli velmi těžkou pozici, když proti nim stáli i nedávní vítězové ostravské soutěže Boom cup.

Druhým domácím zástupcem, který v druhém kole slavil úspěch, se stali ostravští Yesterdays. Ti měli velmi těžkou pozici, když proti nim stáli jak frýdecko-místečtí Under The Skin, tak nedávní vítězové ostravské soutěže Boom Cup – the dust z Vlašského Meziříčí. Právě od nich se očekávalo, že potvrdí svou kvalitu a beze zbytku tak učinili. Porotě zamotali hlavu a jen hlas jednoho porotce nakonec rozhodl o tom, že se umístili na druhém místě. Pro vítěze hovořilo možná jen o chlup větší nasazení a podle poroty i projev zpěváka.

Třetí kola proběhnou už tento týden v tradičních termínech, tedy ve středu v olomouckém klubu Bounty rock café, ve čtvrtek v havířovském Jazz clubu a třineckém Barrocko, a v pátek v klubu U6 v Dolní oblasti Vítkovice. V Olomouci se budeme pohupovat na vlnách funky, v Havířově si užijeme ska a punk, v Třinci deathmetalový nářez a v Ostravě uslyšíme různé varianty folku. Poprvé v tomto ročníku navíc v tomto kole uslyšíme a uvidíme i zástupce z Polska, když do Třince zavítají InDespair a do Olomouce Roots Rockets. Srdečně zveme!!!

© 2019 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis