Další kapely osloveny, ostatní nezoufejte!


uveřejneno: 05.02.2016 | autor: Slonina

Produkce soutěže dnes oslovila další kapely, které byly vybrány do základních kol. Program tak byl pro tuto chvíli uzavřen, nicméně kapely, které nedostaly emailem nabídku k účasti, nemusí zoufat!

První dvě kola soutěže byla uzavřena a kapely potvrdily účast - program byl zveřejněn. V této chvíli našly na svých emailových adresách, které byly součástí přihlášek, nabídky k vystoupení další kapely do dalších kol a my budeme čekat na jejich potvrzení. Zbývá celkem 16 koncertních soutěžních kol, takže se dá očekávat, že ne všechny kapely budou moci v daných termínech a klubech vystoupit, a tak je tady stále šance pro ostatní přihlášené, že budou obratem vyzváni k doplnění soutěže.

Při skládání soutěžních kol se porota snažila vybírat z těch nejlépe hodnocených, nicméně i přesto velká spousta skvělých kapel zůstala v řadách nevybraných. Bohužel má soutěž "jen" 24 základních kol a vyšlo tak "jen" na 72 skupin, které se jí mohou fyzicky zúčastnit. Věříme, že to nevybraní pochopí - ve většině případů jsou mnohdy stejně kvalitní. Pro ty, kdo si sami uvědomují své dosavadní chyby - bude snad fakt, že nebyli vybráni, skvělým impulzem pro ještě větší práci ve zkušebně a nadšení do muziky.

Vydržte a jakmile budeme mít cokoliv nového, ihned zveřejníme!!!

© 2021 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis