Čtvrté kolo Líhně jde proti virům!


uveřejneno: 05.03.2020 | autor: Slonina

Poslední dny nám muzikanti padají jako mouchy a tak některé kapely nahrazujeme jinými, mnohdy i z pracovních důvodů, takže poctivě sledujte aktualizovaný program na našich webovkách!

Až do tohoto kola jsme zažívali kompletní souboje vždy tří hudebních skupin, nicméně už před pár dny to vypadalo, že tento týden to nekkapne. Pracovní povinnosti, rodičovské povinnosti a také nějaké ty nemoci (koronavirus se mezi účastníky ani pořadateli Líhně nepotvrdil - zatím hlásíme 0 počet případů - beze srandy) jako chřipka nebo rýmečka nám zamotaly sestavami čtvrtých kol. Produkce nahradila kapely jinými a než jsme se začali radovat, že máme program letošní Líhně kompletní, opět někdo ohlásil změnu... Je to boj nejen na pódiích, ale i u nás pořadatelů! Nicméně jedeme dál!

Tento týden opět uvidíte vystoupení ve všech třech klubech a my se na vás moc těšíme! Pevně věříme, že dorazí všichni soutěžící a kdyby náhodou ne, vybereme postupující z těch odolných, kteří na místo přijedou! Držíme pěsti všem!

Pokud patříte mezi přihlášené hudební skupiny a nenašli jste svůj název mezi zveřejněnými kapelami v sekci Program, pak nezoufejte - můžete být ještě do začátku šestého kola kontaktováni produkcí soutěže, aby jste nastoupili. Po skončení šestých kol bude teprve hotovo a pokud jste letos neuspěli, budeme se těšit, že se přihlásíte příští rok!!! Díky! 

© 2021 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis