Čtveřici finalistů doplní Ptakustik a De ImperFaction


uveřejneno: 27.04.2015 | autor: Happy

Poslední dvě neznámé se vyřešily ve čtvrtek v Jazz clubu v Havířově, kde se hrálo o postup do Velkého finále soutěže. Čtrnáctičlenné porotě se nejvíce líbili Ptakustik a De ImperFaction!

Stále silnější porota se schází na soutěžní kola soutěže a je to logické, když už jde opravdu do tuhého. Z minulého semifinále poslala do finále party Eleanor Gray a Los Perdidos a v tomto jim vybrala neméně zdatné soupeře - folkaře s přezdívkou Ptakustik a energickou partu, která na pódiu nechala duši a málem zničila vše kolem sebe - "pražské" De ImperFaction. Souboj těchto dvou postupujících s kapelami na třetím a čtvrtém místě však nebyl vůbec jednoduchý... Black Bee z Polska i náhradník z prvního kola, který naskočil do rozjetého vlaku soutěže a dotáhl to až do semifinále, byli velmi důstojnými soky. Oba nepostupující sahali do poslední chvíle po druhé příčce, ale rozhodnutí poroty je nakonec poslalo "domů".

Velké finále, za účasti čtyř finalistů, se koná už příští sobotu v Havířově, v klubu Stolárna, od čtvrté odpolední. Návrat na domácí půdu soutěže se koná po deseti letech jako poděkování za podporu vedení města Havířov a také všem fanouškům, kteří havířovský klub pasovali na perlu soutěže. Podle soutěžících "nehrát alespoň jednou v Jazz clubu, znamenalo, jako na letošní soutěži vůbec nebýt..." :-) Velké finále tedy 9. května a těšíme se na vás v pauze mezi hokejovými utkáními našeho národního týmu, který hraje v pátek a neděli... Hostem a Patronem soutěže je letos loňskými Anděly ověnčená parta INSANIA. VSTUP JE TRADIČNĚ ZDARMA A PŘIPRAVUJE SE ŘADA DÁRKŮ A PŘEKVAPENÍ!!!

© 2021 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis