Ceny pro soutěžící za více než 200 tisíc Kč!


uveřejneno: 09.02.2016 | autor: Slonina

Stejně jako v těchto dnech uzavíráme program základních kol soutěže a kontaktujeme vybrané kapely, uzavíráme i řady našich letošních partnerů! Díky nim můžeme slíbit ceny za více než 200 tisíc Kč!

Ačkoliv jsme dlouhodobě avizovali hodnotu cen pro nejlepší kapely letošní Radegast Líhně okolo kulaté částky 100 tisíc korun, nakonec se nám podařilo tuto hodnotu zdvojnásobit! Děkujeme už nyní hromadně všem partnerům a věříme, že jejich snahu a ochotu ocení nejen ti nejlepší hudebníci, ale během soutěže i fanoušci Radegast Líhně! A co máme připraveno konkrétně?

BAND BUILDING! Obdobou teambuildingu je pro nás utužování kolektivu (tentokrát kapely) v jiném, než čistě hudebním prostředí. Proto jsme pro kapely vymysleli a s našimi partnery připravili pro tři nejlepší tři zážitkové balíčky, kde by kapela měla utužit vztahy. Hlavní cenou je dovolená v italském letovisku GARGANO se stejnojmennou cestovní kanceláří po náročné letní sezóně, dalšími pak pobyt v třetí nejnavštěvovanější památce České repuliky minulého roku - nádherném industriálním prostoru Dolní oblast Vítkovice, či společná lodní plavba nebo jiný extrémní zážitek se Sportovním klubem.cz. 

NAHRÁVACÍ STUDIO! Pro první tři kapely máme zamluvena tři nahrávací studia - konkrétně Soundpoint v Ostravě, Ageum v Přerově a GM studio v Jablunkově, která vám poskytnou prostor pro nahrávku jednoho songu od A do Z...

MÓDA! Jste pravověrní metalisti, drsní rockeři, nebo vyznáváte pohodovější styly i módu? Pro hudebníky všech kategorií máme připraveny balíčky oděvů v hodnotě 10.000,- Kč! Drsnější určitě osloví Metalshop.cz, ty popovější zase značka Wayfarer!

MERCHANDISING! Asi každá kapela touží po tom, aby její fanoušci nosili hrdě na hrudi, nebo kšiltovce, právě její logo. Jenže výroba "reklamních předmětů" není právě nejlevnější a tak většinou zůstává jen u snu. My však těm nejúspěšnějším tyto sny splníme ve spolupráci se společnostmi Crystal production a Kubyx. Prvně jmenovaný vás vybaví tričky, mikinami a případně dalším textilem s vaším logem, druhý jmenovaný pak například stylovými čepicemi...

BEZPEČNOST! O bezpečnost hudebníků zejména na festivalech musí být vždy řádně postaráno. Kdo byl někdy alespoň na chvíli malou hvězdou jakékoliv akce - moc dobře ví, jaká rizika to přináší. Ano! Hordy fanynek toužících po koncertě po dalších společných zážitcích se svým idolem. A právě pro tyto okamžiky vybavíme kapely jedinečnou pomůckou - dostanou Software for my hardware! Dokonalé výrobky pro intimní chvíle...

KONCERTY! Nejdůležitější je hrát a hrát a hrát a co jiného by tedy měly vyhrát ty nejlepší kapely? Samozřejmě možnost vystoupit za honorář na zajímavých a atraktivních místech a festivalech! Nabídek pro ně stále přibývá, již nyní ale můžeme slíbit vystoupení na mega festivalu Masters of rock, Festivalu v ulicích a Slezskoostravském Rockfestu v Ostravě, největší pivní události v kraji - Radegast dnu v Nošovicích, či řadě firemních akcí pod taktovkou pořádající Viking agency!

...A HLAVNĚ RADEGAST! Samozřejmě nesmí ve výčtu cen chybět skvělé pivo Radegast! Budeme jím napájet kapely během všech koncertů, odměňovat jednotlivé postupující kapely, ale hlavně vybavíme vítěze do zkušebny pivem NA ROK ZDARMA!

JE O CO HRÁT??? URČITĚ ANO!!! A PRO FANOUŠKY PŘIPRAVUJEME SOUTĚŽE TAKÉ!

DALŠÍ INFORMACE A CENY BUDOU JEŠTĚ PŘIBÝVAT A MY JE IHNED ZVEŘEJNÍME!!!

TAKŽE PŘES DEN SLEDUJTE WEB A FB, VEČER ZAMIŘTE DO KLUBŮ A DRŽÍME VÁM VŠEM PĚSTI!

© 2020 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis