Čeká nás téměř domácí kolo!


uveřejneno: 16.06.2020 | autor: Slonina

Zahraniční kapely ještě před týdnem nevěděly, zda budou moci na základní kola dorazit a tak se program skládal jen z domácích zdrojů. Přesto v pátém kole postupují kapely z dálky. Jak tomu bude nyní?

V pátém kole se z postupu radovaly kapely z dálky, když téměř domácí prostředí Karviné v postup neproměnila ostravská Tamala a do dalších bojů "pustila" mladé a nadějné mladíky z kapely Kuležák, kteří navíc ještě před koncertem změnili název na "dospělejší" Kule! Jak bylo řečeno: "už to nejsou žádní žáci, ale spíše mladí muži" a tedy slovo "žák" pozbylo významu. V Havířově kapely z regionu nenastoupily a tak postup míří do Valmezu v podobě postupu kapely Gorilpop. 

A jak to bude vypadat tento pátek? Z Havířova usrčitě postoupí ostravská kapela, protože všichni tři soutěžící jsou z Ostravy. :-)  Od sedmé večerní se divákům představí: 

  1. The Renegades (Ostrava,CZ)
  2. Kostrakola (Ostrava,CZ)
  3. Coincidence (Ostrava,CZ)

Tentýž den může postoupit do dalších bojů i druhá domácí kapela, když v Karviné nastoupí místní parta Stone Throne. Jenže jak známe porotu - je nemilosrdná a vyhrává jen ten nejlepší. Kdo tedy podle vás postoupí z trojice:

 

  1. Luna (Olomouc,CZ)
  2. MARABU (Jihlava,CZ)
  3. Stone Throne (Karviná,CZ)

Věříme, že za námi dorazíte - vstupné je nulové a hygienu dodržujeme! Dokonce jsme pro vás zakoupili drahé, ale kvalitní německé desinfekce!!! :-) V pátek naviděnou!!!

© 2022 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis