Amatérské kapely - HLASTE SE!!!


uveřejneno: 18.01.2019 | autor: Slonina

A je to zase tady! Už poosmnácté! Uteklo to jako voda, trochu jsme zestárli, ale stále pomáháme nadějným kapelám v růstu a nejinak tomu bude v "plnoletém" ročníku Líhně! Kapely - hlaste se!

Od tohoto okamžiku až do půlnoci 28. února 2019 se mohou zájemci o účast v soutěži hlásit v sekci Přihlášky - stačí poslat nahrávku a info o kapele a za pár minut je hotovo. Více info v prokliku... Oč se hraje? Seznam cen zatím posledního ročníku jsou v sekci Ceny pro vítěze a my můžeme jen slíbit, že makáme na tom, aby jich bylo minimálně tolik! A jak to bude probíhat? Z došlých přihlášek postupně vybere odborná porota složená z hudebníků, produkčních klubů apod. ty nejlepší a zařadí je do jednotlivých kol. Zde se před porotou vždy utkají tři soutěžící a jeden z nich postoupí do dalších bojů. Každá kapela si tak zahraje před novými fanoušky, naváže nová přátelství a třeba se i poučí z chyb, či nápadů, dalších kapel. Jakmile budou vybráni ti nejlepší - proběhne Velké finále za účasti Velké poroty a zde se rozhodne o tom, kdo zvítězí. 

HLASTE SE!!! Toto je podstatná informace této chvíle! Od ní budou pravidelně přibývat další informace na webu i FB... 

PL

Młode zespoły - ZGŁASZAJCIE SIĘ!!!

A JE TO znowu! Już po raz osiemnasty! Przeleciało jak z bicza strzelił, trochę się zestarzeliśmy, ale wciąż pomagamy obiecującym zespołom się wypromować i w tegorocznym, "pełnoletnim" roczniku Líhně będzie nie inaczej!

Od tej chwili aż do północy 28 lutego 2019 zainteresowani mogą zgłaszać chęć udziału w konkursie w sekcji "Přihlášky" (Zgłoszenia) - wystarczy wysłać nagranie oraz informację o zespole. Więcej informacji pod linkiem poniżej. O co walczymy? Zestaw nagród najnowszej edycji znajdziecie w sekcji "Ceny pro vítěze" (Nagrody dla zwycięzców) a my możemy jedynie obiecać, że pracujemy nad tym by było ich coraz więcej!

Jak będzie przebiegał Konkurs? Z pośród nadesłanych zgłoszeń, profesjonalne jury złożone z muzyków, klubów muzycznych itp wybierze te najlepsze i ułoży w etapy o jednolitym stylu muzycznym. Podczas każdego etapu przed jury wystąpią trzy zespoły konkursowe z czego jeden przejdzie do następnego etapu. Każdy zespół wystąpi przed nową publicznością, nawiąże nowe znajomości a i nabierze doświadczenia oraz inspiracji z innych zespołów. Gdy zostaną wybrani ci najlepsi - odbędzie się Wielki finał gdzie jury zdecyduje o zwycięzcy Festiwalu. 

ZGŁOŚCIE SWÓJ UDZIAŁ!!! Dalsze informacje będziemy publikować na naszych stronach oraz FB.

© 2021 copyright Líheň, všechna práva vyhrazena, grafický design Grafické studio ABRUPTA, redakční systém CMS Agilis